רק$59‎
$79‎
הפתע את עצמך
חשוף את מוצאך האתני ומצא קרובי משפחה חדשים בעזרת בדיקת הדנ''א הפשוטה שלנו.
רק$59‎
$79‎
הסטנדרט הטכנולוגי הגבוה ביותר במחיר הטוב ביותר בשוק.
הדנ''א שלך חושף את המורשת הייחודית שלך - הקבוצות האתניות והאזורים הגיאוגרפים מהם הגעת.
מצא קרובי משפחה חדשים שלא ידעת על קיומם באמצעות הדנ''א המשותף שלכם.

במהלך 16 השנים האחרונות, סייעה MyHeritage למיליוני אנשים למצוא קרובי משפחה חדשים ולגלות את מקורותיהם האתניים.

מהיכן מגיעה המשפחה שלך?

המקומות שהיוו בית עבור אבותיך מקודדים ומוצפנים בדנ''א שלך. באופן היסטורי, קבוצות אתניות מגיעות מאותם איזורים גאוגרפיים וכן ממאגר גנטי מקומי. אנו מנתחים את הדנ''א שלך על מנת לקבוע כמה אחוזים מקורם בכל אחד מ-42 המוצאים האתניים הנתמכים שלנו - מספר המוצאים האתניים הרב ביותר המוצע בידי חברה המבצעת בדיקות דנ''א. גלה עוד

את מי תגלה?

אנו מחפשים אחר אנשים בעלי דנ''א שמתאים לשלך: קרובי המשפחה שלך. טכנולוגיית התאמת הדנ''א שלנו חושפת את אחוז הדנ''א שאתה והתאמות הדנ''א שלך חולקים, ומציגה בפניך את רמת הקרבה של אותם קרובי משפחה אליך. תוכל ליצור קשר עם הקרובים החדשים שנמצאו עבורך כדי ללמוד עוד אודות המשפחה שלך ולגלות אבות קדמונים משותפים.גלה עוד

שאלות נפוצות

 • מהם הדברים הייחודיים שאוכל ללמוד מבדיקת דנ''א?
  עם MyHeritage תוכל לגלות קרובי משפחה שלא ידעת על קיומם, אשר חולקים עמך קטעי דנ׳׳א שירשתם מאותו אב קדמון. בנוסף, תוכל לחשוף את המקורות האתניים והגיאוגרפיים של אבותיך הקדמונים - דבר אשר עשוי לכלול כמה תגליות מפתיעות.
 • מהם היתרונות בבדיקת הדנ''א של בני משפחה אחרים?
  מומלץ לבצע בדיקה לבני משפחה נוספים. כל אחד מבני משפחתך נושא פיסות ייחודיות של דנ''א אשר יכולות יחד לחשוף את הסיפור של משפחתך. בדיקה של אחד מהוריך, או שניהם, תאפשר לך להשיג מידע נוסף אודות התאמות הדנ''א שלך. למשל, תוכל להבין האם ההתאמות הן מצד האם או מצד האב. בדיקה של הורים, אחים, בני דודים וקרובי משפחה אחרים אף היא שימושית ביותר לצורך גילוי קרובי משפחה נוספים וחשיפת מידע על ההתאמות שקיבלת. בשל טבעה של התורשה הגנטית, האחים שלך עשויים לקבל תוצאות אתניות שונות משלך. השוואת התוצאות ביניכם תוכל לסייע לך ללמוד אף יותר אודות המורשת שלך.
 • מה אם כבר ביצעתי בדיקה בעבר? האם הבדיקה של MyHeritage תספק לי מידע חדש?
  עם בדיקת הדנ''א שלך ב-MyHeritage תוכל לקבל עוד התאמות עם משתמשים אשר ביצעו את הבדיקה של MyHeritage, כמו גם עם משתמשים אשר ביצעו את הבדיקה שלהם עם ספק אחר והעלו את התוצאות שלהם אלינו. הודות לזמינות של MyHeritage בלמעלה מ-40 שפות ולהיקף הבינלאומי שלה, יהיו לך סיכויים גבוהים יותר לקבל התאמה לקרובים אשר מתגוררים במדינות אחרות. תקבל בנוסף גם ניתוח אתני מקיף ב-MyHeritage אשר מתבסס על מאגר המוצאים האתניים האפשריים הגדול ביותר בתעשייה.
 • האם אוכל להעניק ערכת דנ''א של MyHeritage כמתנה?
  כן! בהזמנת ערכה באתר המקוון תוכל לשלוח את הערכה לעצמך, או לספק את כתובתו של האדם אליו תרצה לשלוח את הערכה ואנו נשלח אותה ישירות לכתובת הרצויה. ברגע שהאדם עבורו רכשת את הערכה יקבל את הערכה, הוא יתבקש ליצור חשבון בחינם ב-MyHeritage אם טרם פתח חשבון בעבר, ולהפעיל את הערכה החדשה שקיבל.
  מרגע הפעלת הערכה, אנו נשלח לאדם זה את הודעות הדוא''ל הנוגעות למעקב אחר הדגימה ששלחו, וכמובן, את התוצאות עצמן ברגע שיהיו מוכנות.
 • איזה סוג של דגימה עליי לספק?
  ערכת בדיקת הדנ''א של MyHeritage הינה פשוטה לשימוש, ואינה כוללת לקיחת דם או רוק. לביצוע הדגימה, עליך פשוט לגרד את החלק הפנימי של לחייך, באמצעות מקלון קטן, למשך 45 שניות, ולחזור על פעולה זו בעזרת מקלון שני לצורך גיבוי. המקלונים מונחים לאחר מכן בתוך בקבוקונים ונשלחים למעבדת הדנ''א שלנו לניתוח. התוצאות יהיו זמינות עבורך לצפייה מאובטחת באתר MyHeritage.
 • כמה זמן לוקח עד לקבלת תוצאות?
  מרגע שהערכה שלך תגיע למעבדה שלנו, יידרשו בין 3 ל-4 שבועות עד לקבלת התוצאות. ברגע שהתוצאות יהיו מוכנות ניידע אותך באמצעות דוא׳׳ל והתוצאות יהיו נגישות עבורך באתר.
 • כיצד תנתחו ותעבדו את דגימת הדנ''א שלי?
  בדיקת הדנ''א של MyHeritage משתמשת בשיטת בדיקה אוטוזומלית המבוססת על מערכי דנ''א. בדיקה זו מספקת את הנתונים הגולמיים המסייעים לנו לחשב את התאמות הדנ''א וניתוחי המוצא האתני מכל צדי המשפחה שלך, בין אם מצד אביך או אמך.
 • מה הקשר בין דנ''א ואילנות יוחסין?
  דנ''א ואילנות יוחסין משלימים זה את זה. ניתן להשתמש בדנ''א כדי לאשש או להפריך קשרים משפחתיים מתועדים באילן היוחסין. לדוגמא, אם קיים אדם נוסף עם שם משפחה כמו שלך, או מנהל של אילן יוחסין איתו יש לך ™Smart Match, תוכלו שניכם לבדוק באמצעות שירות הדנ''א של MyHeritage האם אתם אכן קשורים. באופן הפוך, אילנות יוחסין חשובים ביותר להבנת יחסי הקרבה של התאמות דנ''א. יצירת אילן יוחסין מומלצת לכל אחד אשר מבצע בדיקת דנ''א, לצורך הפקת המרב מתוצאות הדנ''א וחשיפת הסיפור המלא מאחוריהן. MyHeritage מספקת כלים מצויינים ליצירת אילן יוחסין, יחד עם 9.7 מיליארד רשומות היסטוריות, אשר מסייעות להרחבת האילן בצורה קלה וכיפית.