$99‎
רק$79‎
הפתע את עצמך
חשוף את מוצאך האתני ומצא קרובי משפחה חדשים בעזרת בדיקת הדנ''א הפשוטה שלנו.
$99‎
רק$79‎
הסטנדרט הטכנולוגי הגבוה ביותר פוגש את המחיר הטוב ביותר בשוק.
הדנ''א שלך חושף את המורשת הייחודית שלך - הקבוצות האתניות והאזורים הגיאוגרפים מהם הגעת.
מצא קרובי משפחה חדשים שלא ידעת על קיומם באמצעות הדנ''א המשותף שלכם.
תגליות משנות-חיים במרחק צעדים ספורים בלבד
בתוך הדנ''א שלך נחבא המוצא האתני הייחודי שלך, ההיסטוריה של אבותיך, ורשת של קרובי ורחוקי משפחה אשר ממתינים להימצא. באמצעות דגימת משטח לחי מהירה, הבדיקה קובעת את מוצאך האתני ומוצאת עבורך קרובי משפחה.
1. הזמן את ערכת הדנ''א שלך ברשת
2. שלח חזרה את הדגימה שלך
3. הדנ''א שלך עובר ניתוח במעבדות שלנו צפה בסרטון מעבדת הדנ''א
4. צפה בתוצאות שלך ברשת תוך 3-4 שבועות
חשוף את מוצאך האתני
גלה את המקומות להם אבותיך קראו 'בית'.
אתה תקבל פירוט של אילו חלקים בדנ"א שלך מקורם באוכלוסיות שונות ברחבי הגלובוס. אתה עשוי לגלות שורשים במקומות מפתיעים.
התחבר לבני משפחה חדשים
אנחנו מחפשים אנשים אשר הדנ''א שלהם תואם לשלך: קרובי המשפחה שלך. תוכלי ליצור קשר עם הקרובים שהתגלו לאחרונה, ללמוד עוד אודות המשפחה שלך, ולגלות אבות משותפים.

ביצעת כבר בדיקת דנ''א? העלה את תוצאות הדנ''א הקיימות.

ל-MyHeritage יש את הרשת הבינלאומית הגדולה ביותר בעולם לאילנות יוחסין. הפק את המרב מבדיקת הדנ''א שלך באמצעות בניית אילן יוחסין וחקירת הקשרים המשפחתיים החדשים שלך באמצעות כלי המחקר המתקדמים שלנו.
הפרטיות שלך מוגנת
הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד.
השקענו רבות כדי להבטיח שהחשבון שלך והפרטים האישיים מאובטחים ומוגנים באמצעות מספר שכבות של הצפנה. כל בדיקות הדנ''א מבוצעות במעבדות המורשות CLIA ו-CAP בארה''ב.
שירותי הדנ''א של MyHeritage מוסברים
כיצד אני לוקח את דגימת הדנ''א שלי?
לקיחת דגימת הדנ''א שלך כוללת שפשוף פשוט של משטח הלחי, פעולה שיכולה להסתיים תוך 2 דקות או פחות. תקבל הוראות מפורטות לאיסוף הדגימה יחד עם ערכת הבדיקה שלך. תוכל גם לצפות בסרטון ההדרכה שלנו שמציג את התהליך.
איזה סוג של דגימה אצטרך לספק?
ערכת בדיקת הדנ''א של MyHeritage הינה פשוטה לשימוש, ואינה כוללת לקיחת דם או רוק. לביצוע הדגימה, עליך פשוט לגרד את החלק הפנימי של לחייך, באמצעות מקלון קטן, למשל כ-30 שניות, ולחזור על פעולה זו בעזרת מקלון שני לצורך גיבוי. המקלונים מונחים לאחר מכן בתוך בקבוקונים ונשלחים למעבדת הדנ''א שלנו לניתוח. התוצאות יהיו זמינות עבורך לצפייה מאובטחת באתר MyHeritage.
מה אני יכול ללמוד מבדיקת דנ"א שאינני יכול ללמוד אחרת?
עם MyHeritage תוכל לגלות קרובי משפחה שלא ידעת על קיומם, אשר חולקים עמך קטעי דנ"א שירשתם מאותו אב קדמון. תחשוף את המקורות האתניים והגיאוגרפיים של אבותיך - דבר אשר עשוי לכלול כמה תגליות מפתיעות.
מהם היתרונות בבדיקת הדנ''א של בני משפחה אחרים?
כל אחד מבני משפחתך נושא פיסות ייחודיות של דנ"א אשר יכולות יחד לחשוף את הסיפור של משפחתך. בדיקה של אחד מהוריך, או שניהם, תאפשר לך להשיג מידע נוסף אודות התאמות הדנ''א שלך. למשל, תוכל להבין האם ההתאמות הם מצד האם או מצד האב. תוכל גם לגלות קרובי משפחה נוספים באמצעות התאמה ל-100% מהדנ''א של כל אחד מהם (במקום רק ה-50% שאתה ירשת). בדיקה של אחים, בני דודים וקרובי משפחה אחרים, אף היא שימושית ביותר לצורך גילוי קרובי משפחה נוספים וחשיפת מידע נוסף על ההתאמות שקיבלת. כיוון שתורשה גנטית היא אקראית, האחים שלך עשויים לקבל תוצאות אתניות שונות ממך, והשוואת התוצאות ביניכם תהיה מרתקת וכיפית.
מה אם כבר ביצעתי בדיקה בעבר? האם הבדיקה של MyHeritage תוסיף לי מידע חדש?
כן. לבדיקת הדנ''א שלך עם MyHeritage ישנם יתרונות משמעותיים, גם אם ביצעת בדיקה בעבר. תוכל לקבל עוד התאמות עם משתמשים אשר ביצעו את הבדיקה עם MyHeritage, כמו גם עם משתמשים אשר ביצעו את הבדיקה שלהם עם ספק אחר והעלו את התוצאות שלהם אלינו. הודות לזמינות של MyHeritage בלמעלה מ-40 שפות וחדירה בינלאומית רחבה, יהיו לך סיכויים גבוהים יותר לקבל התאמה לקרובים אשר מתגוררים במדינות אחרות. תקבל בנוסף גם ניתוח אתני מקיף ב-MyHeritage אשר עשוי לחשוף מידע חדש.
כמה זמן יקח לקבל את התוצאות?
ברגע שהערכה שלך תגיע למעבדה שלנו, יקחו 3-4 שבועות לקבלת התוצאות. ברגע שהתוצאות יהיו מוכנות נודיעך באמצעות דוא"ל והן יהיו נגישות לך ב-MyHeritage.
מה הקשר בין דנ"א ואילנות יוחסין?
דנ"א ואילנות יוחסין משלימים זה את זה. דנ"א יכול לשמש כדי לאשש או להפריך קשרים משפחתיים מתועדים באילן היוחסין. לדוגמא, אם קיים אדם נוסף עם שם משפחה כמו שלך, או מנהל של אילן יוחסין איתו יש לך ™Smart Match, תוכלו שניכם לבדוק באמצעות שירות הדנ''א של MyHeritage האם אתם אכן קשורים. באופן הפוך, אילנות יוחסין חשובים ביותר להבנת יחסי הקרבה של התאמות דנ"א. יצירת אילן יוחסין מומלצת לכל אחד אשר מבצע בדיקת דנ"א, לצורך הפקת המרב מתוצאות הדנ''א וחשיפת הסיפור המלא מאחוריהם. MyHeritage מספקת כלים מצויינים ליצירת אילן יוחסין, יחד עם 8 מיליארד רשומות היסטוריות, אשר מסייעות להרחבת האילן בצורה קלה וכיפית.
כיצד תנתחו ותעבדו את דגימת הדנ''א שלי?
בדיקת הדנ''א של MyHeritage משתמשת בשיטת בדיקה אוטוסמלית המבוססת על מערכי דנ''א. בדיקה זו מספקת את הנתונים הגולמיים המסייעים לנו לחשב את התאמות הדנ''א וניתוחי המוצא האתני מכל צדי המשפחה שלך, בין אם של אביך או אמך.