ברוך הבא
שמי Галина Акименко ואני הקמתי את האתר הזה.
אתר זה נבנה בעזרת MyHeritage. זו מערכת המאפשרת לאנשים כמוך וכמוני להקים אתר פרטי למשפחה שלהם, לבנות את אילן היוחסין ולשתף תמונות משפחתיות. אם יש לכם הערות על האתר, אשמח אם תקליקו כאן ותצרו עמי קשר.
אילן היוחסין שלנו מופיע באתר זה! באילן היוחסין שלנו ישנם 93 אנשים.
האתר עודכן בפעם האחרונה ב12 באפר' 2018, וכולל 2 חברים רשומים. אם ברצונכם להצטרף כחברים באתר זה, לחצו כאן.   תהנו!

לאילן היוחסין

לתמונות המשפחה
חדשות משפחתיות
פבר' 21, 2018
Галина Акименко עדכנה את הפרטים של Дмитрий Дьяковский, Священник , Дарья Дмитриевна Акименко , академик Александр Дубяго , Павел Владимирович Бадер, инженер ועוד 22 אנשים באילן היוחסין Акименко Family Tree.
Галина Акименко הוסיפה את Дмитрий Дьяковский, Священник , Дарья Дмитриевна Акименко , академик Александр Дубяго , Павел Владимирович Бадер, инженер ועוד 17 אנשים לאילן היוחסין: Акименко Family Tree.
Андрей Викентович Мороз עדכן את הפרטים של <פרטי> Мороз , <פרטי> Мороз ושל <פרטי> Мороз (Эрос) באילן היוחסין Акименко Family Tree.
Андрей Викентович Мороз הוסיף את <פרטי> Мороз , <פרטי> Мороз ואת <פרטי> Мороз (Эрос) לאילן היוחסין: Акименко Family Tree.
דצמ' 30, 2017
Галина Акименко הוסיפה תמונה של Anastasiya Pavlovna Kolchinsky , тит. советник Pavel Dmitrievich Nevtonov, Ставропольский городской ветеринарный врач , Генриетта Фёдоровна Невтонова , Евгения Фёдоровна Левшина ו0:
 
Галина Акименко הוסיפה תמונה של генерал - лейтенант Владимир Фёдорович Невтонов :
 
Галина Акименко הוסיפה תמונה של прот. Dmitry Ivanovich Nevtonov :
 
Галина Акименко הוסיפה תמונה של Leonid Pavlovich Nevtonov, преподаватель гимназии :
 
Галина Акименко עדכנה את הפרטים של генерал - лейтенант Владимир Фёдорович Невтонов , Anastasiya Pavlovna Kolchinsky , прот. Dmitry Ivanovich Nevtonov , Генриетта Фёдоровна Невтонова ועוד 4 אנשים באילן היוחסין Акименко Family Tree.
Галина Акименко עדכנה את הפרטים של генерал - лейтенант Владимир Фёдорович Невтонов באילן היוחסין Акименко Family Tree.
כתבות
אין כתבות חדשות
מבקרים
0000107