ברוך הבא
שמי daniella alyagon ואני הקמתי את האתר הזה.
אתר זה נבנה בעזרת MyHeritage. זו מערכת המאפשרת לאנשים כמוך וכמוני להקים אתר פרטי למשפחה שלהם, לבנות את אילן היוחסין ולשתף תמונות משפחתיות. אם יש לכם הערות על האתר, אשמח אם תקליקו כאן ותצרו עמי קשר.
אילן היוחסין שלנו מופיע באתר זה! באילן היוחסין שלנו ישנם 632 אנשים.
האתר עודכן בפעם האחרונה ב17 במאי 2018, וכולל 4 חברים רשומים. אם ברצונכם להצטרף כחברים באתר זה, לחצו כאן.   תהנו!

לאילן היוחסין

לתמונות המשפחה
חדשות משפחתיות
מאי 18, 2018
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של <פרטי> Goldhagen (born Thau) ושל Miriam Eifermann (born Thau) באילן היוחסין Eifermann.
מאי 15, 2018
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Eti Eifermann (born Singer) ושל Avraham Dolyu Eifermann באילן היוחסין Eifermann.
מרץ 13, 2018
daniella alyagon הוסיפה מקור מידע 1940 United States Federal Census באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Kurt Frommer , Malka GRANZBAUER (born Herman) , Rywka Herman ושל Jekel Jakob Herman באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
פבר' 06, 2018
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Roza Frostig (born Messer) , Samuel Leibisz Frostig , Klara Gisella Frostig ושל Ernestyna Frommer (born Frostig) באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
ינו' 09, 2018
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Roza Frostig (born Messer) , Moses Frostig ושל Mela Rotenstreich (born Frostig) באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
daniella alyagon הוסיפה מקור מידע Brazil, Rio de Janeiro, Immigration Cards, 1900-1965 באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Frieda Rotem (born Rotenstreich) , Mancie Rotenstreich (born Eifermann) , Efraim Fischel Rotenstreich , Ozias Rotenstreich ועוד 1 אנשים באילן היוחסין Eifermann.
daniella alyagon הוסיפה מקור מידע Brazil, Rio de Janeiro, Immigration Cards, 1900-1965 באילן היוחסין Eifermann
דצמ' 30, 2017
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Roza Frostig (born Messer) ושל Moses Frostig באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של <פרטי> Gross (born Bitter) , Perla Pnina Bitter (born Heger) , Wolf Zeev "Vovik" Bitter , Amalja Rotenstreich (born Frostig) ועוד 3 אנשים באילן היוחסין Eifermann.
daniella alyagon הוסיפה מקור מידע בקשות התאזרחות בפלשתינה שתחת המנדט הבריטי, 1937-1947 באילן היוחסין Eifermann
נוב' 14, 2017
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Berthold Alois Redel , Herman Hersch Lejser FEDERBURST ושל Jakob FEDERBURST באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
נוב' 13, 2017
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Sara Taube FEDERBURST (born GRANZBAUER) , <פרטי> Apel , <פרטי> Apel , Huda Redel (born Apel) ועוד 7 אנשים באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
daniella alyagon הוסיפה את <פרטי> Apel , <פרטי> Apel , Miri Redel , Israel Redel ועוד 2 אנשים לאילן היוחסין: Frostig nee Granzbauer.
נוב' 10, 2017
daniella alyagon עדכנה את הפרטים של Beril Refuel Redel באילן היוחסין Frostig nee Granzbauer.
כתבות
אין כתבות חדשות
מבקרים
0000155