ברוך הבא
שמי Ilan Guy ואני הקמתי את האתר הזה.
אתר זה נבנה בעזרת MyHeritage. זו מערכת המאפשרת לאנשים כמוך וכמוני להקים אתר פרטי למשפחה שלהם, לבנות את אילן היוחסין ולשתף תמונות משפחתיות. אם יש לכם הערות על האתר, אשמח אם תקליקו כאן ותצרו עמי קשר.
אילן היוחסין שלנו מופיע באתר זה! באילן היוחסין שלנו ישנם 130 אנשים.
האתר עודכן בפעם האחרונה ב18 בנוב’ 2019, וכולל 6 חברים רשומים. אם ברצונכם להצטרף כחברים באתר זה, לחצו כאן.   תהנו!

לאילן היוחסין

לתמונות המשפחה
חדשות משפחתיות
נוב’ 18, 2019
Ilan Guy הפיץ עדכונים של אילן היוחסין Shimborski family updated מה-Family Tree Builder.
אוק’ 23, 2019
John Gibbons הצטרף לאתר אחר: Sharon Bney Atarot
אוק’ 06, 2019
John Gibbons הוסיף את Swoszka (Dwoszy) Rubinow , Judka Leib Brzoza , Hyman (Herman) Paris ואת Tillie Dunbar לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
John Gibbons עדכן את הפרטים של Swoszka (Dwoszy) Rubinow , Judka Leib Brzoza , Hyman (Herman) Paris , Tillie Dunbar ועוד 3 אנשים באילן היוחסין Shimborski family updated.
אוק’ 05, 2019
Ilan Guy הזמין את John Gibbons לאתר.
Ilan Guy עדכן את הפרטים של Owsiej Mordechai Niedzwiecki (Berrenson) , <פרטי> Paris , William Paris , Chaja Gitla (Harriet Gertrude) Niedzwiecki (Berrenson) ועוד 7 אנשים באילן היוחסין Shimborski family updated.
Ilan Guy הוסיף את <פרטי> Paris , William Paris , Chaja Gitla (Harriet Gertrude) Niedzwiecki (Berrenson) , Brajna (Bertha) Brzoza ועוד 6 אנשים לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
אוק’ 02, 2019
Ilan Guy עדכן את הפרטים של Menachem Asher Szeimborski , Mindla Szemborska , Avram Aron Niedzwiecki ושל Mirjam (Maria) Szemborska באילן היוחסין Shimborski family updated.
Ilan Guy הוסיף את Avram Aron Niedzwiecki ואת Mirjam (Maria) Szemborska לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
ספט’ 22, 2019
Ilan Guy הצטרף לאתר אחר: Sharon Bney Atarot
Yehiam Sharon עדכן את הפרטים של עוזיאל קפלן , נחום נחומקה בן עוזיאל קפלן , אבא קפלן , דרורה פיס בן-עמי ועוד 5 אנשים באילן היוחסין Shimborski family updated.
Yehiam Sharon הוסיף את עוזיאל קפלן , נחום נחומקה בן עוזיאל קפלן , אבא קפלן , דרורה פיס בן-עמי ועוד 2 אנשים לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
Ilan Guy הזמין את Yehiam Sharon לאתר.
Ilan Guy עדכן את הפרטים של <פרטי> Sharon ושל Efroim Niedzwiecki Sharon באילן היוחסין Shimborski family updated.
Ilan Guy הוסיף את לא ידוע , <פרטי> Sharon , קריינה ואת Efroim Niedzwiecki Sharon לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
ספט’ 21, 2019
Ilan Guy עדכן את ה פרטים של <פרטי> Rubinstein באילן היוחסין Shimborski family updated.
Ilan Guy הוסיף את <פרטי> Rubinstein לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
אוג’ 20, 2019
Dale Davidson הצטרפה לאתר נוסף: Michael Mooney Family Website
יולי 27, 2019
Ilan Guy הפיץ עדכונים של אילן היוחסין Shimborski family updated מה-Family Tree Builder.
יוני 16, 2019
Shachar Gilad הוסיפה את <פרטי> Goodwin , <פרטי> Brandman Ben-Nisan , <פרטי> Brandman Ben Nisan , <פרטי> Brandman Ben-Nisan ועוד 4 אנשים לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
Shachar Gilad עדכנה את הפרטים של <פרטי> Goodwin , <פרטי> Brandman Ben-Nisan , <פרטי> Brandman Ben Nisan , <פרטי> Brandman Ben-Nisan ועוד 9 אנשים באילן היוחסין Shimborski family updated.
יוני 15, 2019
Ilan Guy הזמין את Shachar Gilad לאתר.
Ilan Guy עדכן את הפרטים של David Levi , <פרטי> Gilad , <פרטי> Gilad , <פרטי> Levi ועוד 1 אנשים באילן היוחסין Shimborski family updated.
Ilan Guy הוסיף את <פרטי> Gilad , <פרטי> Gilad , David Levi , <פרטי> Levi ועוד 1 אנשים לאילן היוחסין: Shimborski family updated.
פבר’ 24, 2019
Ilan Guy עדכן את הפרטים של Moszk Gerszk (Harris) Niedzwiecki (Berrenson) ושל Icek Meir Niedzwiecki (Berrenson) באילן היוחסין Shimborski family updated.
פבר’ 23, 2019
Boruch Gorin הצטרף לאתר.
  צפה בחדשות ישנות
כתבות
אין כתבות חדשות
מבקרים
0000083