גלעד יפתמייסד ומנכ"ל
background
Previous page Next page
Beginning of quote:אני בונה את MyHeritage לא רק כחברה רווחית ויציבה, אלא גם ככזו שעושה טוב בעולם. End of quote.
MyHeritage הינה פרי מוחו של אשף הטכנלוגיה והגנאלוג המומחה גלעד יפת. חזונו ותשוקתו להיסטוריה משפחתית הביאו לפיתוחה של MyHeritage, מסטארט-אפ קטן לחברה מובילה בשוק העולמי עם עשרות מיליוני משתמשים מכל העולם.
לפני שהקים את MyHeritage גלעד הותיר את חותמו ב-BackWeb Technologies וב-BRM Technologies, שם תרומתו כראש מחלקת ניהול מוצר ומנהל צוות מחקר האנטי-וירוס, בהתאמה, הייתה מכרעת בהצלחתן של חברות אלו.

במשך העשור האחרון גלעד היה הכוח המניע מאחורי המשימה שלנו להפוך את ההיסטוריה המשפחתית לקלה ונגישה לכל, בעזרת מגוון מוצרים עטורי פרסים. הוא הוביל את MyHeritage לביצוע מספר רכישות משמעותיות, ולחישול שותפיות עם עמיתים בתעשיה.

גלעד משקיע את זמנו גם במגוון יוזמות התנדבותיות, מפיק תועלת מהטכנולוגיות ומרשת הקשרים שבנה ב-MyHeritage לטובת הכלל. הישגיו בתחום זה נעים ממציאת מאות יורשים של רכוש גנוב ויצירות אומנות אשר נבזזו ויידועם של אותם יורשים בדבר זכויותיהם לקבלת הרכוש, ועד להתערבות אישית בפתרון תעלומות גנאלוגיות ואיחוד משפחות. פעולות אלו הם שהקנו לו את הכינוי "שרלוק הולמס" במרחב הגנאלוגי.

כאב גאה לשלושה, יצר ההרפתקנות של גלעד הוביל אותו למסעות טיולים רבים מחוץ למסלולים השחוקים. מה שלא תעשו, אל תאתגרו אותו למשחק שח.