ברוך הבא

מרמורשת - מיזם לתיעוד והנצחת 160 קהילות מרמורש שאבדו בשואה

אתר זה נבנה על ידי תלמידות אולפנת צביה בהרצליה במסגרת מיזם מרמורשת בעזרת MyHeritage.com. כדי לתעד ולבדוק את הקשרים המשפחתיים בין רבני ואדמורי מארמארוש. אם יש לכם הערות על האתר, תוכלו  לכתוב לנו לכתובת:tzviahr@gmail.com

האתר עודכן בפעם האחרונה ב19 במאי 2015, וכולל 1 חברים רשומים. אם ברצונכם להצטרף כחברים באתר זה, לחצו כאן.   תהנו!


לאילן היוחסין

לתמונות המשפחה
חדשות משפחתיות
מאי 19, 2015
יואל טייטלבוים הצטרף לאתר אחר: אבין Web Site
ספט’ 21, 2013
משה שלמה מוסקל בקש להרשם כחבר באתר.
מאי 28, 2013
יואל טייטלבוים הצטרף לאתר אחר: אתר משפחת מוסקל
מאי 03, 2013
חיים ברנדוויין בקש להרשם כחבר באתר.
יואל טייטלבוים הצטרף לאתר אחר: ברנדוויין Web Site
פבר’ 03, 2013
יואל טייטלבוים הצטרף לאתר אחר: Friedman1957 Web Site
פבר’ 14, 2011
יואל טייטלבוים עדכן את הפרטים של (יקותיאל יהודה (זלמן לייב טייטלבוים , אלטא פייגא טייטלבוים ושל יואל טייטלבוים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
פבר’ 07, 2011
יואל טייטלבוים הוסיף את חיים ברוך רובין , שאשה הלברשטאם (לבית רובין) , מיריש הלברשטאם , שלום הלברשטאם ועוד 50 אנשים לאילן היוחסין: טייטלבוים Family Tree.
יואל טייטלבוים עדכן את הפרטים של חיים ברוך רובין , שאשה הלברשטאם (לבית רובין) , מיריש הלברשטאם , שלום הלברשטאם ועוד 53 אנשים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
ינו’ 31, 2011
יואל טייטלבוים הוסיף את חנה רחל הלברשטאם (לבית רובין) , אביגדור הלברשטאם , (אלחנן (חנה הלברשטאם , פייגה ביילה הלברשטאם ועוד 25 אנשים לאילן היוחסין: טייטלבוים Family Tree.
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של יחזקאל שרגא הלברשטאם , אדמור צבי אלימלך הלברשטאם , ישראל הגר , חיים מאיר הגר , משה יהושע הגר , ו-3 אנשים נוספים:
 
יואל טייטלבוים עדכן את הפרטים של חנה רחל הלברשטאם (לבית רובין) , אביגדור הלברשטאם , (אלחנן (חנה הלברשטאם , פייגה ביילה הלברשטאם ועוד 28 אנשים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
ינו’ 17, 2011
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של אהרון טייטלבוים :
 
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של (יקותיאל יהודה (זלמן לייב טייטלבוים :
 
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של חיים מיכאל דב ויסמנדל :
 
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של שמואל דוד הלברשטאם :
 
יואל טייטלבוים הוסיף את שלום משה אונגר , אהרון וויעדער , ציפורה הלברשטאם (לבית וויעדער) ואת שמואל דוד הלברשטאם לאילן היוחסין: טייטלבוים Family Tree.
יואל טייטלבוים עדכן את הפרטים של אהרון טייטלבוים , יוסף ויסמנדל , חיים מיכאל דב ויסמנדל , שלום משה אונגר ועוד 5 אנשים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
ינו’ 10, 2011
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של יואל טייטלבוים :
 
יואל טייטלבוים הוסיף את צבי אלימלך שפירא , אלטע מלכה טייטלבוים (לבית שפירא) , ברכיה טייטלבוים , הינדא טייטלבוים (לבית הלברשטאם) ועוד 13 אנשים לאילן היוחסין: טייטלבוים Family Tree.
יואל טייטלבוים עדכן את הפרטים של צבי הירש הלברשטאם , צבי אלימלך שפירא , אלטע מלכה טייטלבוים (לבית שפירא) , ברכיה טייטלבוים ועוד 16 אנשים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
ינו’ 03, 2011
יואל טייטלבוים הוסיף את ישראל הורוביץ , ביתו של ישראל הורוביץ הלברשטאם , חיים ליבוש הלברשטאם ואת ברוך הלברשטאם לאילן היוחסין: טייטלבוים Family Tree.
יואל טייטלבוים עדכן את הפרטים של ישראל הורוביץ , ביתו של ישראל הורוביץ הלברשטאם , חיים ליבוש הלברשטאם , ברוך הלברשטאם ועוד 84 אנשים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
דצמ’ 21, 2010
יואל טייטלבוים עדכן את ה פרטים של יואל טייטלבוים באילן היוחסין טייטלבוים Family Tree.
דצמ’ 20, 2010
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של אדמו"ר חיים צבי טייטלבוים :
 
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של יקותיאל יהודה הלברשטאם :
 
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של משה טייטלבוים :
 
יואל טייטלבוים הוסיף תמונה של יואל טייטלבוים :
 
  צפה בחדשות ישנות
כתבות
אין כתבות חדשות
מבקרים
0000217